YouTube sektörünün ülkemizde popüler hale geldiği ilk günlerden beri birçok YouTuber tarafından YouTube izlenme satın alma işlemi yapılmaktadır.
youtube izlenme satın al


Bunun başlıca sebebi hiç şüphesiz ki halkımızın bir kısmının YouTube üzerinden ciddi kazançlar elde etmesi diyebiliriz. 
Kimse sektöre yeni giren rakipleri karşısında alt sıralarda görünmek istemediği için çeşitli YouTube izlenme hilelerine başvurmakta ve rakipleri karşısında sıralamasını korumaktadır. 

Bu durum izlenme desteği almayan kanallara göz açtırmamakta ve kısa sürede kendilerini dahi gösteremeden piyasadan silinmelerine neden olmaktadır.

Üst paragrafta söylediğimiz üzere izlenme hileleri sadece eski kanallar tarafından mevcut yerlerini korumak için kullanılmıyor. 
Yeni kanallar da eski ve köklü YouTube kanalları karşısındaki başarı şanslarını arttırmak için YouTube izlenme botu arayışlarına girmekte ve bazı firmalardan cüzi ücretler karşılığında profesyonel yardım almaktadırlar.

YouTube izlenme satın almanın faydaları neler?


Birkaç cümleyle bahsedecek olursak;

  • Videolarınızın izlenme sayısı yükseleceği için, keşfedilme oranınız da izlenme sayınızla doğru orantılı olarak çok daha hızlı bir şekilde yükselecektir. İzlenme sayınız yüksek olduğu için, önerilen videolar kısmında daha çok çıkacak ve insanlarda “bu video baya izlenmiş, bakalım neymiş” şeklinde bir algı oluşturarak merak uyandıracaksınız. Böylelikle ekstra bir reklam ödemesi yapmadan tamamen doğal yollardan insanlara ulaşacaksınız.
  • Sitelerden link alacaksınız, eğer yüksek izlenme sayısına sahip olursanız YouTube videolarını alıp yayınlayan video sitelerinde sizin de videonuz yayınlanacaktır, bu durumda da kanalınız için doğal bir backlink piramidi inşa edilmiş olacaktır. Hem de sadece izlenme maliyetine! Bu link ve tanıtımlar tamamen otomatik yapılmakta ve sizden bir ücret talep edilmemektedir.
  • Olumsuz yorum ve disslike oranını düşüreceksiniz, videolarınızdaki disslike ve olumsuz yorumların genele dağılım oranı oldukça düşeceği için sevilmeyen adam imajınız kaybolacaktır.
  • Geliriniz artacak, Google AdSense reklamlarının yanında sponsorluk anlaşmaları da bağlama şansınız artacaktır. Takdir edersiniz ki; hiçbir firma videolarını 50-100 kişinin izlediği bir kanala reklam vermez ve sponsor olmaz. Siz de şayet sponsor arayışı içerisindeyseniz ve firmaların kapısından olumsuz yanıtlarla dönüyorsanız izlenme sayınızı arttırmanız yararlı olacaktır.
  • Tanınırlığınız artacak, YouTube videolarınız daha çok keşfedilip daha çok izlendikçe yerel çevrede daha çok insan sizi YouTuber ya da sanatçı kimliğinizle tanıyacak ve hayran kitleniz genişleyecektir.

YouTube izlenme satan firmalar


Dünyada ve ülkemizde pek çok firma bulunmaktadır. Ancak birçok web site parayı alıp izlenme göndermemekte ya da çok kalitesiz izlenme gönderip, ardından sitelerini kapatıp kaçmaktadır.
Bu sebepten dolayı izlenme satın alacağınız siteyi dikkatle incelemenizi öneriyoruz.

Reklam yapmamızın hoş olmayacağı için yorum kısmından bize ulaşırsanız sizlere sektöre giren ilk firma olan ve 2015 yılından beri sorunsuz kullandığımız firmanın ismini söyleyebiliriz. 

Sahibini şahsen tanıdığımız için bizim yönlendirdiğimizi söylemeniz durumunda da ekstra indirim yaptırtabilir ya da sürpriz hediyelerle karşılaşabilirsiniz.