YouTube videolarınızın hızlıca izlenme sayısı elde etmesi ve öne çıkan videolarda üst sıralarda yer almak için birçok kullanıcı tarafından YouTube izlenme hilesi yapılmaktadır.

Durum öyle bir hale geldi ki, artık bu metottan YouTube izlenme hilesi ya da YouTube izlenme botu diye bahsetmenin yanlış olacağını düşünmekteyiz.

youtube panel kurmakÇünkü artık YouTube izlenme sayılarını yükseltmek isteyenler kolayca ve oldukça uygun fiyatlarla YouTube izlenme satın alma yönteminden faydalanıp işlerini yürütebiliyorlar.

Bazı kişilerse YouTube izlenme satın almak yerine doğrudan izlenme gönderen YouTube panel kurmayı düşünebiliyorlar. Bu kişiler sürekli sitemize müraacat etmekte ve nasıl YouTube panel kurulur, nasıl YouTube izlenmesi gönderilir şeklinde sorular sormaktadır.

Okuyucularımıza tek tek cevap verdiğimiz gibi buradan da bunu paylaşıp vakit darlığı sebebiyle bizlere ulaşmakta güçlük çeken dostlarımıza kolaylık sağlamayı amaçlamaktayız.

Ülkemizde YouTube panel kurmak diye bir olay kesinlikle yoktur. Piyasada YouTube panel satacağım diye dolaşan tiplerden kesinlikle uzak durmalarını tavsiye ediyoruz. Çünkü izlenme gönderimi aşırı derecede zor ve meşakkatli bir işlemdir ve düzenli olarak güncelleme ve bakım yapılması gerekmektedir. Yani herkesin yapabileceği bir işlem kesinlikle değildir.

Küçük ya da orta çaplı herhangi bir kanal veya işletmenin panel kurarak kesinlikle kazanç sağlaması da mümkün değildir. Çünkü bir panel kurduğunuzda çok sayıda ip adresine ve çok sayıda sunucuya ihtiyaç duyacaksınız. Bütün bunları temin etseniz bile üst düzey programlama, sosyal medya yönetimi ve sunucu yönetimi bilgilerine ihtiyaç duyacaksınız.

Şayet bunları da karşıladıysanız 7/24 sistemin açık ve çalışır durumda olmasını sağlamak için en az 3 vardiya şeklinde günde 8 ya da 2 vardiya şeklinde 12 saat sistemin akışını takip etmeniz gerekmekte ve oluşabilecek sorunlara anında müdahale etmeniz gerekmektedir.

Tüm bunlarla ilgili bilginiz ve beceriniz, uygun insan kaynağınız yeterli donanım ve yazılımları alacak paranız olması gerekmektedir. Bunları karşıladıktan sonra bu panelin ya da izlenme gönderen programın sürekli bakım maliyetlerini karşılayabilmelisiniz.

Bütün bunların yerine piyasada oldukça uygun fiyata satılan YouTube izlenme paketlerini tercih etmeniz hem paradan hem de zamandan tasarruf etmenizi ve sadece kendi işinize odaklanmanızı sağlayacaktır.