YouTube videolarınızın beklediği ilgiyi görmediğinden şikayetçisiniz ve izlenme sayınızı arttırmak için izlenme satın almaya karar verdiniz. Fakat aklınızda binbir türlü soru var. YouTube izlenme satın almak konusunda bir fikir oluşturması için bu makaleyi sonuna kadar okumanızı tavsiye ederim.


YouTube izlenme satın aldığımı anlarlar mı?

İzlenme satın aldığınız sitenin, şirketin sistemine göre değişebilir. Bazı satıcılar satın aldığınız tüm izlenmeleri şak diye göndermektedir bu da izlenme satın aldığınızın anlaşılmasına yol açmaktadır. Ağır ağır ve doğal görünümlü YouTube izlenme gönderen firmalarla çalışırsanız bu tür konuları dert etmezsiniz.YouTube izlenme fiyatları ne?

Çok değişken bir faktör. İzlenmelerin özelliklerine göre fiyat artıp azalabilmektedir. 

YouTube izlenme çekimi yapmak kanalıma zarar verir mi?

2-3 Liraya satılan, kaynağı belli olmayan ve etkileşim oranı çok düşük izlenmeler elbette zarar verecektir, ama doğal ve organik izlenme satın alırsanız herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız.


Yeni yüklediğim videoya izlenme satın alabilir miyim?
İzlenme satın aldığınız siteye göre değişiklik gösteriyor. Belirtirseniz cevap vereceklerdir.

İzlenmeler nasıl sağlanıyor.

Genellikle videolarınız gerçek kullanıcılar tarafından izleniyor.Örneğin bazı oyunlarda kredi toplamak için  video izliyorsunuz, işte bu tür uygulamalarla yapılan anlaşmalar kapsamında videolarınız yüksek hitli uygulamalara yerleştirilip izlenmeleriniz arttırılıyor.

Ama piyasadaki 5 bin izlenme 10 lira, 1000 izlenme 2/3 lira tarzında izlenme satan şahıs ve siteler izlenmeleri bot kullanarak gönderiyor.

Satın aldığım izlenmelerden AdSense yoluyla para kazanabilir miyim?

Kesinlikle HAYIR. Hatta AdSense açıkken görüntülenme satın almayı bile aklınızdan geçirmeyin. Gelen izlenmelerden asla reklamlara tıklanma olmaz. Bu yüzden tıklama oranı aşırı derecede düşer. AdSense yani para kazanma hesabınızın kapanmasına kadar gidebilir.

Arama sonuçlarında yükselir miyim?

Kaliteli ve planlı bir çalışma yapılırsa yükselirsiniz. İzlenme satın alırken belirtin ve satıcıyla ona göre bir fiyat ve zaman belirleyin. Ama tüm video ve anahtar kelimeler için mümkün olmayabilir. Baştan belirtelim. 

YouTube izlenme satın aldığımın belli olmaması için ne yapabilirim?

YouTube izlenim hizmeti ile birlikte like ve yorum hizmeti de sağlayan sağlayıcılar mevcut. Bunlardan alışveriş yaparak tüm hizmetleri bir arada alarak izlenme aldığınzın fark edilmemesi için gereken her şeyi yapmış olursunuz.

YouTube izlenme satın almak için TeknoPital sitesini güvenle tercih edebilirsiniz.