Herhangi bir video içerik, oyun, film, müzik içeriği gibi büyük - küçük ebatlı dosyaları indirmeniz gerektiğinde Turbobit karşınıza çıkmıştır. Bu yazımızda oldukça yaygın kullanılan Turbobit Link Generator'den  bahsedeceğiz.

İndirme işlemleri sırasında karşınıza Premium, Normal hız gibi seçenekler çıkmaktadır. Eğer dosyaları ciddi anlamda hızlı bir şekilde indirmek ve zaman kaybetmemek istiyorsanız uygulamanın premium özellikli olan kısmını satın alabilirsiniz.

Fiyatlar konusunda farklı ödeme seçenekleri karşınıza çıkacaktır. Size uygun olan bir seçim ile premium Turbobit Link dönüştürücü'ye sahip olabilirsiniz.

Pek çok dosya indirme linklerinin farklı paketleri ve farklı dosya sınırları olmaktadır. Ancak Turbobit için dosyanızın boyutları konusunda herhangi bir sınırlandırma yoktur.

turbobit indir

Turbobit Premium link generator (sınırsız boyutta dosya indirebilirsiniz)

Aynı şekilde indirme süresi konusunda da diğer platformlarda size ortalama olarak belirtilen indirme süreleri çoğu zaman gerçeği yansıtmaz. Turbobit'te ise gerçek bir süre bilgisi size verilir. Yüksek hızda indirme gerçekleştireceğiniz için ne kadar zaman kazandığınızı doğru biçimde öğrenebilirsiniz.

 Normal Turbobit linkleri ile Turbobit Link Generator arasındaki farklardan biri de; normal kullanımda 1 saat içerisinde tek bir dosyanın indirilme izninin olmasıdır.

Turbobit Link Generator kullanarak limitlere takılmadan, beklemek zorunda kalmadan istediğiniz kadar dosyayı hangi formatta olursa olsun indirebilirsiniz.

Premiumleech Üzerinden Turbobit Link Dönüştürme

Beklemeden Turbobit kullanarak dosya indirmeniz için premium paket satın almanız gerektiğinden bahsettik. Ancak herhangi bir ücret ödemeden bazı linkler ile bunu ücretsiz biçimde de yapmanız mümkündür.

Size örnek olarak Turbobit Premium Link Generator kullanarak istediğiniz formatta ve boyutta dosyayı hiçbir limite tabi tutulmadan indirebilmeniz için önerebileceğimiz bir siteden bahsedeceğiz.

Bu sitenin adı Premiumleech.

·         İlk olarak Premiumleech'e giriş yapmanız gerekmektedir.

·         Sonrasında karşınıza boş şekilde bir kutucuk çıkacak.

·         Kutucuk içerisinde URL kopyalamanız için bir alan olduğunu göreceksiniz.

·         Hangi dosyayı indirmek istiyorsanız onun linkini yan sekmeden kontrol edin ve kopyalayın (Ctrl+C) ya da kesin (Ctrl+X).

·         Ardından URL alanına linkinizi yapıştırın (Ctrl+V).

·         Ardından site tarafından size kullanıcı sözleşmesini kabul edip etmediğinizi soran bir uyarı gelecektir.

·         Bunu kabul edin.

·         Generate Premium Links yazan butona tıklayıp bir sonraki adıma geçeceksiniz.

·         Bir sonraki adım için bu aşamada mavi bir ekranın açıldığını göreceksiniz.

·         Üstünde yazı olan butona tıklayın.

·         Adblocker kullanıyorsanız bu aşamada bunu kapatmanız gerekebilir. Kullanmıyorsanız çıkan reklamı geçin.

·         Dosyanızın hemen indirildiğini göreceksiniz.

Dosyanızı indirdikten sonra yeniden bir dosya indirmeniz gerekirse beklemenize gerek yok. Hemen adımları en başından devam ettirerek yeni dosyanızı da indirebilirsiniz. Premiumleech Turbobit Link Generator alanında diğer rakiplerine bakıldığında en çok tercih edilen sitedir. Hiçbir sorun çıkarmadan çalışmaktadır.